DREAM HEAT

Dream Heat ogrzewanie podłogowe lamcoo 724x1024 - Dream Heat - Ogrzewanie podłogowe
folia dream heat podczerwien logo lamcoo - Dream Heat - Ogrzewanie podłogowe

Inteligentne systemy ogrzewania podczerwienią

Z dumą prezentujemy Państwu folię Dream Heat która zastępuje tradycyjne metody grzewcze i systemy ogrzewania podłogowego. Główną zasadą działania folii jest ogrzewanie podczerwienią. Nagrzewa powierzchnie bezpośrednio przylegające które w dalszej kolejności oddają ciepło do otoczenia. Cały ten proces pozwala na zmniejszenie czasu nagrzewania oraz zużycia energii w porównaniu z klasycznymi metodami przez co jest o wiele tańszym rozwiązaniem w eksploatacji.

Jest to rozwiązanie bezpiecznie i zdrowe. Ma pozytywny wpływ na ludzki organizm oraz kondycję budynków w których jest zastosowane. Ciepło emitowane przez folię Dream Heat jest pochłaniane przez podłogi, ściany oraz sufit, co pomaga w walce z wilgocią, pleśnią czy grzybami. Zastosowanie ogrzewania za pomocą podczerwieni nie powoduje ruchu powietrza w pomieszczeniach tak jak w przypadku ogrzewania konwekcyjnego, dzięki czemu zapobiega wzbijaniu się kurzu, pyłków i bakterii, stając się idealnym rozwiązaniem dla osób wrażliwych i alergików.

Dream Heat można stosować do ogrzewania podłóg, ścian oraz sufitów. System w pełni zastępuje pozostałe klasyczne metody grzewcze. Folia stworzona jest z połączenia włókna węglowego z pastą karbonową i pokryta jest dodatkowymi 2 warstwami laminatu. Gwarancja producenta to 30 lat.

Zapraszamy do kontaktu po wszelkie informacje na temat indywidualnego rozwiązania:

Kontakt

Folia Dream Heat składa się łącznie z 11 warstw:

Dream Heat Layers PL 1024x576 - Dream Heat - Ogrzewanie podłogowe

Montaż folii Dream Heat w apartamencie:

Montaż dream heat lamcoo 7 600x800 - Dream Heat - Ogrzewanie podłogowe