W tej realizacji zamontowaliśmy panele winylowe Coretec XL-End Montclair. To podłoga w formacie bardzo długich i szerokich desek, która już samym rozmiarem nadaje wnętrzu ekskluzywnego charakteru.
Dekor Montclair to elegancki, naturalny odcień dębu z wyrazistą strukturą drewna, świetnie podkreślający przestrzeń i nadający jej nowoczesny, a zarazem ciepły wygląd.
Podłogę ułożyliśmy nie tylko w pokoju dziennym, ale również w łazience z użyciem kleju, aby uzyskać pewne uszczelnienie przed wodą. Przy tego typu rozwiązaniu konieczne było wykonanie dylatacji progowej na łączeniu między podłogą montowaną na klej oraz podłogą układaną na pływająco.
Jak wszystkie panele Coretec, również XL-End są w 100% wodoodporne, stabilne wymiarowo, a dzięki swojej grubości i rozmiarowi gwarantują wyjątkową trwałość i luksusowy efekt wizualny.