MONTAŻ OGRZEWANIA

montaż ogrzewania podłogowego Szczecin - Montaż ogrzewania Dream Heat

Montaż ogrzewania Dream Heat

Jako autoryzowany instalator marki Dream Heat posiadamy odpowiednie kwalifikacje, upoważniające nas do przeprowadzenia kompletnego montażu ogrzewania.  

Dlaczego warto wybrać Lamcoo?

W przypadku montażu przez naszą certyfikowaną ekipę przedłużysz czas gwarancji na instalację aż do 30 lat. Co więcej nie musisz martwić się o transport i wnoszenie materiału. Wykonując kilkadziesiąt montaży rocznie zdobyliśmy doświadczenie i wprawę, dzięki którym nieduże montaże zajmują nam nie więcej niż jeden dzień, a te większe nie stanowią żadnego problemu. 

Polecamy również skorzystanie z naszej oferty paneli, podłóg drewnianych, listew i drzwi. Dzięki temu załatwicie większość spraw związanych z wykończeniem mieszkania w jednym miejscu, a my zadbamy o Was najlepiej jak potrafimy.

Skontaktuj się z nami aby otrzymać darmową wycenę realizacji.

Darmowa wycena

Zapraszamy do naszej galerii gdzie znajdziecie zdjęcia z montażu ogrzewania podłogowego i nie tylko

Staramy się poniekąd uwieczniać efekty naszych realizacji, dzięki czemu możecie obejrzeć przygotowaną przez nas galerię, ze zdjęciami z wykonanych montaży ogrzewania podłogowego, a także samych paneli podłogowych. Nasza ekipa monterów to doświadczeni fachowcy, dlatego wykonane przez nas zdjęcia uznajemy w pewien sposób za naszą wizytówkę.  

Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do zakładki z galerią

Zobacz galerię