MONTAŻ

Lamcoo montaż paneli podłogowych szczecin 1 e1659699986963 - Montaż

Montaż paneli w Szczecinie i okolicach

Poza sprzedażą podłóg oferujemy również usługę montażu wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie. Dotyczy to zarówno montażu paneli laminowanych, winylowych, desek hybrydowych, desek drewnianych oraz innych materiałów wykończeniowych.

Nasze ekipy montażowe działają na terenie Szczecina i okolic, ale istnieje możliwość wynegocjowania warunków dojazdu również do innych miejscowości. W takim przypadku naliczane są dodatkowe koszty np. dojazdu i ewentualnie noclegu.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a montażem podłóg lub innych materiałów wykończeniowych z naszej oferty, zapraszamy Cię do kontaktu. Po omówieniu szczegółów otrzymasz kompletną wycenę.

ZAMÓW USŁUGĘ MONTAŻU

 

Montaż listew przypodłogowych

Po prawidłowo wykonanym montażu podłogi pozostaje jeszcze ukryć dylatacje przyścienne oraz progowe. W tym celu polecamy użyć listew przypodłogowych dostępnych w naszej ofercie. Jeśli masz trudności w wyborze, skontaktuj się z nami. Nasi sprzedawcy z chęcią doradzą ci w zakupie.

Dlaczego warto wybrać montaż podłogi w Lamcoo?

Zajmujemy się sprzedażą podłóg od wielu lat i zdobyliśmy w tym czasie niemałe doświadczenie. Z naszymi monterami łączy nas długotrwała współpraca zbudowana na zaufaniu. Są to przede wszystkim kompetentni fachowcy obeznani w sztuce swojego zawodu, a dowodem na to są liczne pochwały od zadowolonych klientów.

Zanim nasi monterzy rozpoczną montaż, przeprowadzają oględziny lokalu wraz z pomiarami. W trakcie tej czynności badają oni jakość posadzki oraz poziom wilgotności, co daje już sporo informacji na temat warunków, w jakich przeprowadzony ma być montaż. Po takiej wizycie wiadomo również, jakie jest zapotrzebowanie klienta na materiał wraz z zapasem oraz ewentualnie jaki podkład należy zastosować (niektóre panele np. winylowe, posiadają już zintegrowany podkład). Zdarza się, że do prawidłowo wykonanego montażu, konieczne jest wyrównanie posadzki lub osuszenie pomieszczenia. Dzięki oględzinom nasi specjaliści są w stanie doradzić klientowi w kwestii niezbędnych prac oraz wyeliminować szkodliwe błędy.

Transport i wnoszenie

Istnieje możliwość transportu i wniesienia zakupionego towaru przez ekipę montującą podłogę, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Wycena następuje indywidualnie i jest zależna od odległości od sklepu, piętra, na które wniesiona ma być podłoga oraz samej ilości materiału. Przykładowo wnoszenie paczek z panelami do parterowego domu z możliwością dojazdu pod same drzwi będzie mniej kosztowne niż ich wnoszenie do bloku lub kamienicy bez dostępu do windy.