Odwiedź nasz salon podłóg w Szczecinie

ul. Santocka 39 Hala M
71-083 Szczecin

phone call2 - Znajdź nasz salon sprzedażytel. 515 714 558
phone call2 - Znajdź nasz salon sprzedażytel. 664 271 082

envelope2 - Znajdź nasz salon sprzedażykontakt@lamcoo.pl

 

Zobacz jak do nas trafić na Google Maps

lamcoo szczecin podlogi i drzwi jak dojechac - Znajdź nasz salon sprzedaży

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Szczecinie pod adresem ul. Santocka 39 w Hali M. Znajdziecie tu szeroki wybór wysokiej jakości podłóg, w tym paneli laminowanych, paneli winylowych, podłóg hybrydowych oraz podłóg drewnianych. Nasza oferta powiększyła się także o drzwi wewnętrzne popularnych marek tj. Porta, DRE, Dorian, OTIF.

Nasz asortyment uzupełniają listwy przypodłogowe i ścienne. Wszystkie zakupione u nas produkty są montowane przez naszych doświadczonych monterów. Skontaktuj się z nami, aby poznać koszty montażu.

Specjalizujemy się również w inteligentnych systemach ogrzewania na podczerwień Dream Heat, którego jesteśmy dystrybutorem na rynku podłogowym. Spotkaj się z naszym doradcą odwiedzając nasz salon lub wypełnij formularz na naszej stronie i poproś o wycenę.

Jako firma jesteśmy znani w branży podłóg już od wielu lat. Do połowy 2023 prowadziliśmy nasz pierwszy salon sprzedaży w Mierzynie (koło Szczecina) przy ul. Weleckiej 13. Stamtąd na stałe przenieśliśmy się do naszego drugiego lokalu (otwartego w 2021 roku), który został powiększony o dodatkową powierzchnię i magazyn. Mamy nadzieję, że dogodna lokalizacja ułatwi wam dojazd, a przyjemna i ciepła atmosfera sprawi, że zakupy w naszym sklepie będą dla was miłym doznaniem.