PROJEKTANCI

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Projektanci

Z chęcią podejmujemy współpracę z Projektantami, Dekoratorami wnętrz oraz Architektami.

Z naszej strony oferujemy wysokiej jakości obsługę na każdym etapie współpracy, od powstania wizji projektowej aż do skończonego montażu podłogi. Zapewniamy dostęp do próbników i pomoc w zakresie technicznym oraz produktowym.

W naszej ofercie znajdują się podłogi do: domów, mieszkań, apartamentów, restauracji, sklepów, hoteli, obiektów użytku publicznego i innych placówek o dużym natężeniu ruchu.

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę wysyłkową w kraju i za granicą a w przypadku dużych projektów wysłać w dane miejsce przedstawiciela naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w którym opowiemy więcej na temat naszych produktów i szczegółów współpracy.

KONTAKT

 

Polecani projektanci:


Studio KS to wyspecjalizowany zespół fachowców w branży wnętrzarskiej.

Zajmujemy się projektowaniem, dystrybucją i wykonawstwem – interior design i project management. W naszej ofercie produktowej znajdują się: farby, tapety, kafle włoskie, meble, tkaniny, dywany, rośliny, oświetlenie. Świadczymy usługi: projektowe, wykończeniowe, stolarskie, tapicerskie, florystyczno-ogrodnicze, dekoratorskie, krawieckie. Nasi Klienci otrzymują indywidualnie dopasowaną ofertę świadczenia usług w zakresie wykończenia i aranżacji wnętrz w bardzo atrakcyjnych cenach.

studio@karolinasulik.com
+48 513 799 497


Studio KS Lamcoo współpraca projektant - Projektanci
Square Studio Natalia Margraf-Wojciechowska to pracownia architektury wnętrz ukierunkowana na projektowanie, aranżację i kompleksowe wyposażenie wnętrz mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

Każdy projekt jest indywidualną koncepcją, mającą na celu połączenie naszej wiedzy projektowej z upodobaniami inwestora, tak aby wnętrza łączyła funkcjonalność oraz piękno. Zakres usług pracowni obejmuje projektowanie wnętrz, mebli,  jak również doradztwo w zakresie projektowym, a współpraca  z firmami rynku polskiego i zagranicznego, pozwala na ofertę pełnego zakresu wyposażenia wnętrz.

www.suarestudio.com 
+48 530 548 754


suare studio logo lamcoo współpraca projektant - Projektanci
Miarka Studio Design to biuro projektowe, które powstało z myślą o tworzeniu miejsc do życia. Zależy nam na tworzeniu niepowtarzalnej atmosfery we wnętrzu, która codziennie będzie napędzać Cię pozytywną energią :) Dla nas dobry projekt to taki, który będzie ponadczasowy, funkcjonalny i przede wszystkim dopracowany w najmniejszym szczególe. Tworzymy wnętrza szyte na miarę.
miarkastudio.design@gmail.com
+48 509 604 011
+48 796 001 727

Miarka Studio logo lamcoo współpraca projektant - Projektanci