PROJEKTANCI

Prowadzimy stałą współpracę z architektami i projektantami wnętrz

Bardzo cenimy sobie udaną współpracę, a udział w tworzeniu pięknych i wyjątkowych wnętrz napawa nas dumą i satysfakcją. Dlatego stworzyliśmy w naszym salonie miejsce, w którym klienci i projektanci zawsze znajdują najlepsze materiały wykończeniowe na miarę swoich potrzeb i wymagań. 

Naszym celem od zawsze była wysokiej jakości obsługa i dzielenie się zdobytą przez lata wiedzą. Stąd nasze starania, by zawsze służyć profesjonalną pomocą w zakresie wyboru i montażu podłóg, drzwi i akcesoriów wykończeniowych. Dla projektantów jesteśmy wsparciem (technicznym i merytorycznym) od początku, do samego końca realizacji każdego projektu. Bierzemy na siebie obowiązki związane z wyceną produktów, dostawą materiałów oraz ich kompleksowym montażem.

Uważamy, że nie można ograniczać swoich możliwości, dlatego chętnie bierzemy udział w tworzeniu przestrzeni mieszkalnych, biurowych, lokali usługowych, a także mniej standardowych inwestycji.

Chciałbyś/chciałabyś z nami współpracować? Myślisz, że możemy razem stworzyć coś wyjątkowego? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz salon

 

svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Projektanci
ul.Santocka 39 Hala M
71-083 Szczecin

Z nimi tworzymy wspaniałe wnętrza…