Drzwi wewnętrzne Szczecin

Wycena. Dostawa. Montaż.

Wybieraj spośród najlepszych marek drzwi

porta logo - Drzwi
dre logo - Drzwi
dorian logo - Drzwi
Odwiedź nasz salon
svg+xml,%3Csvg%20xmlns%3D%27http%3A%2F%2Fwww.w3 - Drzwi
ul. Santocka 39 Szczecin

Drzwi Porta

porta logo czarne - Drzwi
Zobacz więcej

Drzwi DRE

dre logo czarne - Drzwi
Zobacz więcej

Klamki do drzwi wewnętrznych

Zobacz więcej

Drzwi Szczecin

Remontujesz lub urządzasz dom, ale nie wiesz gdzie najlepiej będzie kupić drzwi? Szeroka oferta popularnych „sieciówek” potrafi czasem namieszać w głowie. Poza tym zakup drzwi wcale nie jest taki łatwy jak się wydaje. W grę wchodzi bowiem mnóstwo zagadnień takich jak ościeżnice, klamki, wypełnienie skrzydła, zawiasy, podcięcia, kierunek otwierania, wykończenie, rodzaj np. drzwi przylgowe i bezprzylgowe.

Na szczęście odwiedzając nasz salon, zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo. Podpowiemy ci jakie drzwi najlepiej sprawdzą się w twoim domu, wytłumaczymy wszystkie zagadnienia i przygotujemy wycenę według wybranej konfiguracji.

Niezwykle ważne będzie wykonanie pomiarów jeszcze przed zamówieniem materiału. Grubość muru, szerokość i wysokość wnęki, a nawet umiejscowienie najbliższego gniazdka elektrycznego będą miały wpływ na konfigurację każdej pary drzwi. Dlatego na pomiary wysyłamy naszych monterów. Ich wizyta w celu pomiarów (w zasięgu naszego sklepu) nic nie kosztuje, a może uchronić cię przed dodatkowymi kosztami. Posiadając pomiary i parametry od naszych fachowców możemy przystąpić do zamówienia u naszych producentów drzwi.

Montaż drzwi Szczecin

Dlaczego warto skorzystać z instalacji drzwi przez naszych instalatorów? Ponieważ dysponują oni wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnymi narzędziami. Nasi monterzy instalują dziesiątki par drzwi każdego miesiąca. Doskonale znają produkty, z którymi pracują i dobrze wiedzą jak zamontować je zgodnie z zaleceniami producenta i warunkami gwarancji.

Montaż drzwi i innych materiałów dostępnych w naszym sklepie jest usługą dodatkowo płatną. O wszelkich kosztach poinformujemy cię w wycenie zamówienia.