Listwy przypodłogowe to produkt bez którego nie zakończymy w pełni montażu naszej podłogi. Maskują dylatacje konieczne do prawidłowej pracy materiałów podłogowych, zabezpieczają ściany przed uszkodzeniami na poziomie posadzki a przede wszystkim pięknie ozdabiają wnętrze naszego mieszkania. W naszej ofercie pojawiły się właśnie nowe listwy marki Prestige Decor.

Dlaczego Prestige Decor?

Pierwszą i jedną z najważniejszych zalet listew przypodłogowych tej marki jest to, że jako jedne z nielicznych na rynku są produkowane na bazie płyty HDF, czyli znacznie gęstszego a zarazem bardziej wytrzymałego materiału niż standardowa płyta MDF z której wykonane jest większość tego typu towarów. Ze względu na ujednolicenie produktów przypodłogowych opisane pozostają i figurują w sprzedaży jako listwy MDF.

Standardowa oferta zawiera 33 wzory wysokiej jakości lakierowanych listew wykończonych białą farbą o numerze RAL 9016. Poza tym w procesie produkcyjnym pokryte są izolantem zapewniającym podwyższoną odporność na wilgoć i zabezpieczone lakierami podkładowymi również w białym kolorze.

Pełna oferta standardowych modeli znajduje się w tym miejscu:

LISTWY PRESTIGE DECOR

Niestandardowe listwy przypodłogowe

Na życzenie klienta możliwy jest także zakup listew pokrytych jedynie warstwą izolacyjną i farbą podkładową. Takie listwy przygotowane są do samodzielnego malowania na dowolny kolor używając farby wykończeniowej. Producent może także polakierować listwy na gotowo dowolnie wybranym kolorem z palety RAL oraz NCS.

Na specjalne zamówienie, po wycenie, możliwe jest wykonanie listew przypodłogowych w innej grubości i wysokości niż w stałej ofercie. Takie listwy mogą być wykonane np. na wysoki połysk.

Istnieje także możliwość aby wykonać listwy na bazie wilgocioodpornego MDF-u (tzw. zielony MDF) zamiast standardowej płyty HDF. Takie modele można później z powodzeniem użyć w łazience czy kuchni.

Budowa i montaż listew Prestige Decor

Listwy przypodłogowe MDF z naszej oferty przeznaczone są do montażu za pomocą kleju montażowego. Narożniki wewnętrzne i zewnętrzne należy precyzyjnie przyciąć pod kątem 45 stopni. Wszystkie łączenia oraz szczeliny pozostałe po montażu listwy pokrywamy akrylem.

legenda prestige V2 600x447 - Nowość! Listwy przypodłogowe Prestige Decor

 


NAJNOWSZE WPISY NA BLOGU


 

  • podklad pod panele jaki wybrac 700x441 - Nowość! Listwy przypodłogowe Prestige Decor

Podkład pod panele  – czym jest i jaki wybrać?

Szykując się do remontu lub wykończenia mieszkania, trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Przekonał się o tym każdy, kto choć raz był w takiej sytuacji. I tak na przykład jednym z najistotniejszych elementów przy montażu nowej [...]

  • jak zmierzyc drzwi wewnetrzne instrukcja 700x441 - Nowość! Listwy przypodłogowe Prestige Decor

Jak wykonać pomiary przed zakupem drzwi wewnętrznych?

Kiedy decydujemy się na montaż drzwi wewnętrznych w naszym domu, ważne jest, aby dokładnie spasować drzwi i ościeżnicę z obecnym otworem drzwiowym. Odpowiednie zmierzenie otworu to wbrew pozorom jeden z najważniejszych kroków przed zakupem drzwi. [...]

  • jak przygotowac posadzke przed montazem paneli winylowych 700x441 - Nowość! Listwy przypodłogowe Prestige Decor

Jak przygotować posadzkę pod montaż paneli winylowych i laminowanych?

Odpowiednie przygotowanie posadzki przed montażem jest ważne zarówno w przypadku paneli winylowych jak i laminowanych. Pozwoli to na wyeliminowanie późniejszych problemów, które z dużym prawdopodobieństwem mogłyby wystąpić gdybyśmy pominęli ważne kroki. Jak sprawdzić równość posadzki? [...]

PRZEJDŹ DO BLOGA