Listwy przypodłogowe to produkt bez którego nie zakończymy w pełni montażu naszej podłogi. Maskują dylatacje konieczne do prawidłowej pracy materiałów podłogowych, zabezpieczają ściany przed uszkodzeniami na poziomie posadzki a przede wszystkim pięknie ozdabiają wnętrze naszego mieszkania. W naszej ofercie pojawiły się właśnie nowe listwy marki Prestige Decor.

Dlaczego Prestige Decor?

Pierwszą i jedną z najważniejszych zalet listew przypodłogowych tej marki jest to, że jako jedne z nielicznych na rynku są produkowane na bazie płyty HDF, czyli znacznie gęstszego a zarazem bardziej wytrzymałego materiału niż standardowa płyta MDF z której wykonane jest większość tego typu towarów. Ze względu na ujednolicenie produktów przypodłogowych opisane pozostają i figurują w sprzedaży jako listwy MDF.

Standardowa oferta zawiera 33 wzory wysokiej jakości lakierowanych listew wykończonych białą farbą o numerze RAL 9016. Poza tym w procesie produkcyjnym pokryte są izolantem zapewniającym podwyższoną odporność na wilgoć i zabezpieczone lakierami podkładowymi również w białym kolorze.

Pełna oferta standardowych modeli znajduje się w tym miejscu:

LISTWY PRESTIGE DECOR

Niestandardowe listwy przypodłogowe

Na życzenie klienta możliwy jest także zakup listew pokrytych jedynie warstwą izolacyjną i farbą podkładową. Takie listwy przygotowane są do samodzielnego malowania na dowolny kolor używając farby wykończeniowej. Producent może także polakierować listwy na gotowo dowolnie wybranym kolorem z palety RAL oraz NCS.

Na specjalne zamówienie, po wycenie, możliwe jest wykonanie listew przypodłogowych w innej grubości i wysokości niż w stałej ofercie. Takie listwy mogą być wykonane np. na wysoki połysk.

Istnieje także możliwość aby wykonać listwy na bazie wilgocioodpornego MDF-u (tzw. zielony MDF) zamiast standardowej płyty HDF. Takie modele można później z powodzeniem użyć w łazience czy kuchni.

Budowa i montaż listew Prestige Decor

Listwy przypodłogowe MDF z naszej oferty przeznaczone są do montażu za pomocą kleju montażowego. Narożniki wewnętrzne i zewnętrzne należy precyzyjnie przyciąć pod kątem 45 stopni. Wszystkie łączenia oraz szczeliny pozostałe po montażu listwy pokrywamy akrylem.

legenda prestige V2 600x447 - Nowość! Listwy przypodłogowe Prestige Decor

 


NAJNOWSZE WPISY NA BLOGU


 

  • drzwi przesuwne porta szczecin 700x441 - Nowość! Listwy przypodłogowe Prestige Decor

Drzwi przesuwne – wszystko co musisz wiedzieć

Drzwi przesuwne mają swoich zwolenników wśród osób uwielbiających ergonomiczne rozwiązania, a także wśród miłośników stylów loftowych lub minimalistycznych. Jeśli należysz do którejś z tych grup lub po prostu chcesz bliżej poznać fenomen systemów przesuwnych, zapraszamy [...]

  • porownanie drzwi lewych i prawych 1 700x441 - Nowość! Listwy przypodłogowe Prestige Decor

Drzwi prawe czy lewe? Jak je rozpoznać? Kierunki otwierania drzwi

Jeśli miałeś kiedyś okazję wybierać drzwi do swojego domu lub mieszkania, wiesz zapewne, jak dużej precyzji to wymaga. Musimy nie tylko odpowiednio dopasować szerokość i wysokość skrzydła drzwiowego i ościeżnicy, ale również wiele innych parametrów, [...]

  • drzwi przylgowe a bezprzylgowe - Nowość! Listwy przypodłogowe Prestige Decor

Drzwi przylgowe a bezprzylgowe – jakie wybrać?

Czy zdarzyło ci się kiedyś spotkać z takim pojęciem jak drzwi przylgowe lub bezprzylgowe? Większość osób być może nie zdaje sobie nawet sprawy z istnienia takich słów w słowniku projektantów wnętrz. W tym artykule spieszymy [...]

PRZEJDŹ DO BLOGA