W 2020 roku podjęliśmy negocjacje w sprawie współpracy z europejskim koncernem budowlanym Strabag – głównym wykonawcą projektu Pinea Pobierowo. Długie rozmowy zaowocowały podpisanym kontraktem, w którym zadeklarowaliśmy się dostarczyć i zamontować panele podłogowe wraz z listwami, co udało nam się wykonać po niespełna 5 miesiącach prac.

Przebieg prac

W połowie maja 2021 roku na plac budowy dostarczona została pierwsza z oczekiwanych dostaw niezbędnych materiałów. Nasi monterzy z precyzyjną dokładnością ułożyli łącznie 6 tysięcy m² paneli, wieńcząc je 5 tysiącami metrów bieżących listew przypodłogowych. Zadanie utrudniał bardzo niestandardowy kształt pomieszczeń. Mimo wszystko prace przebiegły sprawnie, dzięki czemu pod koniec września ekipa monterów ostatecznie opuściła obiekt. Luksusowy charakter projektu wymagał użycia materiałów wysokiej jakości, dlatego też dostarczyliśmy panele podłogowe o najwyższej klasie ścieralności, a także solidne listwy MDF. Oprócz tego niezbędne było zastosowanie również podkładów, folii izolacyjnych, a także klejów montażowych i akrylu do listew.

0m
listew
0
paneli

Poniżej znajdziecie mini galerię z garstką zdjęć z placu budowy oraz z efektem po montażu paneli i listew.

Pinea 

Projekt resortu zakłada budowę 3 apartamentowców wraz z kompleksowym wykończeniem lokali pod klucz. Dotychczas wybudowany został pierwszy z budynków, w którym to przeprowadzaliśmy nasze prace montażowe. Dwa apartamentowce przeznaczone zostaną na sprzedaż, a w ostatnim powstanie luksusowy hotel Hilton. Wszystkie trzy budynki, położone ściśle blisko siebie, w atrakcyjnej lokalizacji z łatwym dostępem do morza Bałtyckiego i w otoczeniu lasów sosnowych. Spokojny charakter miejscowości Pobierowo sprawił, że w projekcie oparto się na bliskości z naturą, relaks i zdrowy odpoczynek. Stąd też szeroka oferta zabiegów medycznych, fizjoterapeutycznych oraz salonu SPA, a także dostępność basenów, restauracji, kawiarni i butików. Więcej dowiecie się z oficjalnej strony projektu Pinea Pobierowo

nowoczesne apartamenty w Pobierowie 600x338 - Realizacja projektu Pinea Pobierowo

Kompleks apartamentowców w Pobierowie we współpracy z Lamcoo 600x338 - Realizacja projektu Pinea Pobierowo

 


NAJNOWSZE WPISY NA BLOGU


 

Summary
gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Realizacja projektu Pinea Pobierowo
Article Name
Realizacja projektu Pinea Pobierowo
Description
Nasze prace w nadmorskim resorcie Pinea Pobierowo dobiegły już końca. Udało nam pomyślnie wywiązać się z zobowiązań, do których należało między innymi dostarczenie i zamontowanie aż 6000 m² paneli oraz 5000 metrów listew.